Затишна сімейна пекарня Хорс – здорове і корисне харчування для всій родини

Хліб пшеничнийІноді наше життя набуває шаленого ритму: безліч планів, подій, зустрічей, поїздки, робочі, родинні справи.

Ця круговерть необхідності часто виснажує, і саме тоді ми починаємо згадувати про своє здоров’я. А саме, про найважливіші складові здорового способу життя – правильне харчування, повноцінний сон, свіже повітря, достатню рухову активність впродовж дня. Зупинимося на базовій потребі людини, і розглянемо, яким чином можна задовольнити апетит і енергетичне поповнення запасів за допомогою продуктів, що пропонує магазин здорового харчування.

Сейтан

Напевне, не так багато людей знають, що таке сейтан. Сейтан – продукт харчування, що виготовляють з пшеничного білка. Іншими словами - це вегетаріанське пшеничне м‘ясо, що не є замінником хліба чи хлібобулочних виробів. Готується сейтан так, що за смаком і, навіть, текстурою можна не зрозуміти, що це не традиційне м’ясо. А от вміст білку у пшеничному м’ясі вище, ніж в звичайному, і засвоюється організмом значно легше. Сейтан заморожують, консервують, так, як і звичайне м’ясо.

Різновиди виробів продукції Хорс вражають: шашлик сейтановий, сейтан естетичний, сейтан амарантовий бастурма, сейтан амарантовий з овочами, сейтан вялений, сейтан амарантовий з сиром тофу,сейтан амарантовий бастурма (нарізка), сейтан вялений (нарізка). Цей продукт здорового харчування можна використовувати як фарш для пиріжків, пельменів чи котлет, він дуже поживний і корисний для організму. Пшеничне м`ясо саме по собі не має якогось особливого смаку, тому добре поєднується з будь якими приправами, наприклад, з каррі чи з коріандром.

Гарбузова олія

Правильне харчування неможливе без такого компоненту, як гарбузовова олія. Роблять її з сирого гарбузового насіння, й тому в ній зберігаються всі корисні якості, що позитивно впливають на організм людини. Наприклад, для краси шкіри, – завдяки жирам, вітамінам А і Е, для нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту, попереджаючи застій жовчі. Гарбузова олія здійснює протизапальну дію, маючи у складі велику кількість флавоноїдів, які, в свою чергу, покращують роботу капіллярів, нормалізують артеріальний тиск та уповільнюють процеси старіння організму. Особливо корина олія з гарбузового насіння тим людям, хто не вживає м`яса, так як завдяки високому вмісту заліза успішно поповнює запаси мікроелементів в організмі. Звичайно, перед покупкою і вживанням продукту треба обов`язково порадитися з лікарем.

Ці та багато інших корисних продуктів, до того ж, здоровий хліб, коричне печиво можна теж купити в сімейній пекарні Хорс за адресою: Урожайний тупик, 2, Кременчук, Полтавська область, 39616 телефон +380960553774Рецепт дня

Оладьи с зелёным луком и варёным яйцом Оладьи с зелёным луком и варёным яйцом на вкус как пирожки с такой же…